Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir Batllava - Mos Me Thuaj Jo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Syrit tënd syrit tim si mjafton një shikim

qka ka n'zemër smund ta mbaj s'dua nata të na ndaj

sonte mos më thuaj jo mos i thuaj jo zemrës që të do harroj krejt fjalët e botës ti mua më beso

mos i thuaj jo zemrës që të do harroj hallet e kësaj jete ti mua m'do

unë dhe ti kot bisedojm diqka tjetër zemrat thojn

zemrat s'din të gënjejn veq e thon atë që e ndjen

sonte mos më thuaj jo mos i thuaj jo zemrës që të do harroj krejt fjalët e botës ti mua më beso

mos i thuaj jo zemrës që të do harroj hallet e kësaj jete ti mua m'do

mos i thuaj jo zemrës që të do harroj krejt fjalët e botës ti mua më beso

mos i thuaj jo zemrës që të do harroj hallet e kësaj jete ti mua m'do


Ky tekst u dërgua nga Mimyy-l

Emir Batllava - Mos Me Thuaj Jo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Thuaj Jo".
3. Video është e këngës "Mos Me Thuaj Jo", por nuk këndohet nga Emir Batllava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emir Batllava:


Komente 0