Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir Batllava - Ne Dhomen 20 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


U ndam në errësir moj një natë plot me shi pse të humba pse të humba as vet nuk e di sikur erë e let sikur shiu në pranverë u largove u largove e më la e vjer

2x
sonte jam i lodhur dhe pi për shpirt të saj se e deshta dhe e dua askush s'më ka faj

më kujtohet moj pëllumbesh ku ishim ne të dy e gjithë bota e gjithë naj kishte lakmi zi e bardh e dashur moj është jeta n'vetmi mos më lëndo mos më lëndo kthehu përsëri

2x
sonte jam i lodhur dhe pi për shpirt të saj se e deshta dhe e dua askush s'më ka faj

2x
sonte jam i lodhur dhe pi për shpirt të saj se e deshta dhe e dua askush s'më ka faj


Ky tekst u dërgua nga Mimyy-l

Emir Batllava - Ne Dhomen 20
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Dhomen 20".
3. Video është e këngës "Ne Dhomen 20", por nuk këndohet nga Emir Batllava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emir Batllava:


Komente 0