Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir Batllava - Pse U Ndam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ikën ditët një nga një mo s'të shoh as s'më sheh më
ikën ditët një nga një mo s'të shoh as s'më sheh më

me lot në sy më qel qdo mëngjes ditë për ditë nga pak po vdes
me lot në sy më qel qdo mëngjes ditë për ditë nga pak po vdes

Ref:pse u ndam pse u ndam arsyen se di eja të trego nëse e din ti
pse u ndam pse u ndam të pyt loti im ti tjetër njeri ishe në fillim

ikën ditët një nga një mo s'të shoh as s'më sheh më
ikën ditët një nga një mo s'të shoh as s'më sheh më

me lot në sy më qel qdo mëngjes ditë për ditë nga pak po vdes
me lot në sy më qel qdo mëngjes ditë për ditë nga pak po vdes

Ref:pse u ndam pse u ndam arsyen se di eja të trego nëse e din ti
pse u ndam pse u ndam të pyt loti im ti tjetër njeri ishe në fillim


Ky tekst u dërgua nga Mimyy

Emir Batllava - Pse U Ndam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse U Ndam".
3. Video është e këngës "Pse U Ndam", por nuk këndohet nga Emir Batllava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emir Batllava:


Komente 0