A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

A Po T’pëlqen ➡ Gefällt Es Dir

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Nrmca93


A Po T’pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E m'pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)

Bone! Bone ma mirë
Hajde zemër, bone! Bone ma shlirë
Ça po don ti baby unë e di mirë
Ti po don me mu, për ty jam e lirë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A a a a po m'pëlqen

Ngat po don me m'pas
Ka po shkoj, po m'vjen përmas
E kom dit, ti ki me m'dashtë
Ti me mu, unë me ty bashkë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E m'pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)

Bone! Bone ma mirë
Hajde zemër, bone! Bone ma shlirë
Ça po don ti baby unë e di mirë
Ti po don me mu, për ty jam e lirë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

Synin me ta dhonë
Ti ma tepër je ka don
Unë po du me bo me ty
Për askon sot s'po ma ni

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E me pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)


Gefällt Es Dir

Schatz, du nennst mich nur Schatz
Und es gefällt mir, wenn du jede Nacht
mein Herz bei dir haben willst
mein Herz bei dir haben willst
Mach es, mach es besser
Komm Süßer mach es, mach es lockerer
Ich weiß genau, was du willst Babe
Du willst mit mir1, ich bin frei für dich

Und oops, ge-ge-ge-gefällt es dir
Ge-ge-ge-gefällt es dir
Ge-ge-ge-gefällt es dir
Ge-ge-ge-gefällt es dir

Du willst mich bei dir haben
Wo ich auch hingehe, du kommst mir hinterher
Ich wusste, dass du mich lieben würdest
Du mit mir, ich mit dir zusammen

Und oops, ge-ge-ge-gefällt es dir
ge-ge-ge-gefällt es dir
ge-ge-ge-gefällt es dir
ge-ge-ge-gefällt es dir

Schatz, du nennst mich nur Schatz
Und es gefällt mir, wenn du jede Nacht
mein Herz bei dir haben willst
mein Herz bei dir haben willst
Mach es, mach es besser
Komm Süßer mach es, mach es lockerer
Ich weiß genau, was du willst Babe
Du willst mit mir1, ich bin frei für dich

Und oops, ge-ge-ge-gefällt es dir
Ge-ge-ge-gefällt es dir
Ge-ge-ge-gefällt es dir
Ge-ge-ge-gefällt es dir

Wenn ich dir meinen Blick schenke,
willst du noch mehr
Ich will es mit dir machen
Und die anderen sind mir egal

Und oops, ge-ge-ge-gefällt es dir
Ge-ge-ge-gefällt es dir
Ge-ge-ge-gefällt es dir
Ge-ge-ge-gefällt es dir

Schatz, du nennst mich nur Schatz
Und es gefällt mir, wenn du jede Nacht
mein Herz bei dir haben willst
mein Herz bei dir haben willst

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019