A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

A Po T’pëlqen ➡ Est-Ce Que Tu Aimes

 Shqip ➡  Frengjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Mélanya


A Po T’pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E m'pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)

Bone! Bone ma mirë
Hajde zemër, bone! Bone ma shlirë
Ça po don ti baby unë e di mirë
Ti po don me mu, për ty jam e lirë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A a a a po m'pëlqen

Ngat po don me m'pas
Ka po shkoj, po m'vjen përmas
E kom dit, ti ki me m'dashtë
Ti me mu, unë me ty bashkë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E m'pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)

Bone! Bone ma mirë
Hajde zemër, bone! Bone ma shlirë
Ça po don ti baby unë e di mirë
Ti po don me mu, për ty jam e lirë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

Synin me ta dhonë
Ti ma tepër je ka don
Unë po du me bo me ty
Për askon sot s'po ma ni

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E me pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)


Est-Ce Que Tu Aimes

Chérie, tu m'appelle seulement chérie
Et j'aime tout les soirs que tu veux
Mon cœur est proche de toi
Mon cœur est proche de toi
Fait le, fait le mieux
Viens chéri fait le, fait le facilement
Je sais très bien bébé ce que tu veux
Tu veux le faire avec moi, je suis libre pour toi

Et oops, est ce que tu aimes
Est ce que tu aimes
Est ce que tu aimes
Est ce que tu aimes

Tu me veux proche
N'importe où je vais, tu viens me rejoindre
Je savais que tu voulais m'aimer
Toi avec moi, moi avec toi ensemble

Et oops, est ce que tu aimes
Est ce que tu aimes
Est ce que tu aimes
Est ce que tu aimes

Chérie, tu m'appelle seulement chérie
Et j'aime tout les soirs que tu veux
Mon cœur est proche de toi
Mon cœur est proche de toi
Fait le, fait le mieux
Viens chéri fait le, fait le facilement
Je sais très bien bébé ce que tu veux
Tu veux le faire avec moi, je suis libre pour toi

Et oops, est ce que tu aimes
Est ce que tu aimes
Est ce que tu aimes
Est ce que tu aimes

Si je te donnes mon cœur
Tu voudras plus
Je veux le faire avec toi
Je ne me soucie pas de quelqu'un d'autre

Et oops, est ce que tu aimes
Est ce que tu aimes
Est ce que tu aimes
Est ce que tu aimes

Chérie, tu m'appelle seulement chérie
Et j'aime tout les soirs que tu veux
Mon cœur est proche de toi
Mon cœur est proche de toi

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019