A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Ishim Ne ➡ It Was Us

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Laura Luna


Ishim Ne

Pa ty, do te jete e veshtire,
Pa ty, edhe yjet, kane ngrire...
E vetmuar, s’jam mesuar, pa ty

Te kjo dhome edhe lulet jane thare,
Çdo kujtim, s’do te jete si me pare,
Kam besuar, jam lenduar… nga ti
Kam besuar

REF.
Ishim, vetem ne, vetem ne,
Ne nje shpirt, zemra me ndaloi
Me pyeti, ku je?
A do te mund qe te harroj
Si ta pranoj qe shpirtin ta qetesoj
une zemren po perpiqem ta genjej

Kuptoj, eshte e tepert çdo fjale
Ku je, do te doja, te kem ty prane...
Te gjitha endrrat, ti i dogje vete.
Çdo gje, po me duket pa vlere,
Kujto, çfare me thoje nje here,
do jem aty, do jem per ty…
asnje s’do mundet kurre ne te na ndaje
...dhe te besoja.

REF.
Ishim, vetem ne, vetem ne,
Ne nje shpirt, zemra me ndaloi
Me pyeti, ku je?
A do te mund qe te harroj
Si ta pranoj qe shpirtin ta qetesoj
une zemren po perpiqem ta genjej

Mos u pendo, mos me kerko,
me mire te jemi larg,
me mire te jemi larg...
Mos me ndalo, mos u gabo,
me mire te jemi larg,
me mire te jemi larg... mё larg...

REF.
Ishim, vetem ne, vetem ne,
Ne nje shpirt, zemra me ndaloi
Me pyeti, ku je?
A do te mund qe te harroj
Si ta pranoj qe shpirtin ta qetesoj
une zemren po perpiqem ta genjej

Nje tjeter jete pa ty tani me pret


It Was Us

Without you is going to be hard
Without you even the stars are frozen
All alone, I'm not used,without you...

In this room the flowers are dried
Every memory won't be like it was
I believed, I got hurt...from you
I believed

It was us, only us
In one soul my heart stopped
He asked me where I was
Will I ever forget
How to accept it so I can soothe my soul
I'm trying to lie to my heart

I understand, that every word is ecessive
Where are you I'd like to have you close
You burned down every dream
Everything seems worthless
Remeber what you ised to tell me
I will be there, I will be there for you
No one will ever break us apart
And I believed in you

It was us, only us
In one soul my heart stopped
He asked me where I was
Will I ever forget
How to accept it so I can soothe my soul
I'm trying to lie to my heart

Don't regret, don't look for me
We are better apart
We are better apart
Don't stop me, don't make that mistake
We are better apart
We are better apart..apart


It was us, only us
In one soul my heart stopped
He asked me where I was
Will I ever forget


How to accept it so I can soothe my soul
I'm trying to lie to my heart

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019