A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Dua ➡ I Want

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  14

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Enca


Dua

[Intro:]
Kurrë nuk e kisha menduar se një ditë do e shihja veten këtu.
Ashtu sikurse kurrë nuk do ta kisha besuar se çfarë mund të isha në gjendje të beja.
Nëse dy ditë më parë do të më kishe pyetur se a besoja në dashuri, përgjigjia ime do të ishte "Po". Ndërsa tani mendoj se njerëzit janë të aftë të jetojnë në iluzionet që krijojnë vetë. S'dua të tregoj për veten se nuk i besoj askujt sekretet e mia. Por tani që nuk i besoj më as vetes, po kthehem nga ti...


Ouh Maria, ouh Maria...
Hekmi do mendime që i kam
Mend't e mia, mend't e mia
Nah-Nah vetes sime s'i besoj


Kuku aj osht i martum
Aj m'don n'snapchat m'shkrun
9 missed calls n'telefon
On on on

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Zemer,
Hajde thirrëm kur je vetëm
Nashta t'kallxoj ca boj tjetër
S’di nëse vij amo pritëm

2x
Ooh yeah,
S'di a ta kom thon sa i mir je
E majna sekretin mes neve
Give it to me nice daddy ooh yeah

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Pse sa herë, une edhe ti
Duhet mu kon larg prej njoni tjetrit
Ti s'e din se sa dua...

Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua...


I Want

Oh Maria, oh Maria
Remove this thoughts that I have
My mind, my mind
I don't believe myself

Oh my God he is married
He wants me, he texts me on snapchat
9 missed calls on my phone

I want
Baby you don't know how much
I want
You will never know how much
I suffer
I can't be in your arms

Baby
C'mon call me when you're alone
Maybe I will show you what I can do
I don't know if I will come, but wait for me

Ooh yeah
I never told you how good you are
We keep this secret between us
Give it to me nice daddy ooh yeah

I want
Baby you don't know how much
I want
You will never know how much
I suffer
I can't be in your arms

Why everytime, me and you
Should be apart of each other
You don't know how much I want

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019