A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Dua ➡ Voglio

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Encaticsinitalia


Dua

[Intro:]
Kurrë nuk e kisha menduar se një ditë do e shihja veten këtu.
Ashtu sikurse kurrë nuk do ta kisha besuar se çfarë mund të isha në gjendje të beja.
Nëse dy ditë më parë do të më kishe pyetur se a besoja në dashuri, përgjigjia ime do të ishte "Po". Ndërsa tani mendoj se njerëzit janë të aftë të jetojnë në iluzionet që krijojnë vetë. S'dua të tregoj për veten se nuk i besoj askujt sekretet e mia. Por tani që nuk i besoj më as vetes, po kthehem nga ti...


Ouh Maria, ouh Maria...
Hekmi do mendime që i kam
Mend't e mia, mend't e mia
Nah-Nah vetes sime s'i besoj


Kuku aj osht i martum
Aj m'don n'snapchat m'shkrun
9 missed calls n'telefon
On on on

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Zemer,
Hajde thirrëm kur je vetëm
Nashta t'kallxoj ca boj tjetër
S’di nëse vij amo pritëm

2x
Ooh yeah,
S'di a ta kom thon sa i mir je
E majna sekretin mes neve
Give it to me nice daddy ooh yeah

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Pse sa herë, une edhe ti
Duhet mu kon larg prej njoni tjetrit
Ti s'e din se sa dua...

Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua...


Voglio

Non avrei mai pensato che un giorno mi sarei visto qui.
Proprio come non avrei mai creduto in quello che potevo fare.
Se due giorni fa mi aveste chiesto se credevo nell'amore, la mia risposta sarebbe stata "Sì". Mentre ora penso che le persone siano capaci di vivere nelle illusioni che creano loro stesse. Non voglio dirmi che non mi fido dei miei segreti per nessuno. Ma ora che non mi fido più di me stesso, sto tornando da te.

Oh Maria, oh Maria
Scarta questi pensieri che ho
Nella mia mente, la mia mente
Nah Nah non mi fido di me stesso

Obobo è sposato
Lui mi ama in Snapchat me scrive
9 chiamate perse al telefono

voglio
Cuore, sai come
voglio
Non devi mai sapere quanto
griglia
Non posso essere tra le tue braccia

cuore
Chiamiamo quando sei da solo
Forse ti dirò qualcos'altro
Non è come te, ma aspetto

Ouh si
Sai quanto sei bravo
Manteniamo il segreto tra noi
Dammi un bel papà oh sì

voglio
Cuore, sai come
voglio
Non devi mai sapere quanto
griglia
Non posso essere tra le tue braccia

Perché la ami anche tu
Ho bisogno di stare lontano l'uno dall'altra
Voglio che il tuo cuore sappia cosa voglio

voglio
Cuore, lo sai
voglio
Non hai mai finito i giorni
griglia
Non posso essere tra le tue braccia

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019