A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Dua ➡ Quero

 Shqip ➡  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Encatics


Dua

[Intro:]
Kurrë nuk e kisha menduar se një ditë do e shihja veten këtu.
Ashtu sikurse kurrë nuk do ta kisha besuar se çfarë mund të isha në gjendje të beja.
Nëse dy ditë më parë do të më kishe pyetur se a besoja në dashuri, përgjigjia ime do të ishte "Po". Ndërsa tani mendoj se njerëzit janë të aftë të jetojnë në iluzionet që krijojnë vetë. S'dua të tregoj për veten se nuk i besoj askujt sekretet e mia. Por tani që nuk i besoj më as vetes, po kthehem nga ti...


Ouh Maria, ouh Maria...
Hekmi do mendime që i kam
Mend't e mia, mend't e mia
Nah-Nah vetes sime s'i besoj


Kuku aj osht i martum
Aj m'don n'snapchat m'shkrun
9 missed calls n'telefon
On on on

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Zemer,
Hajde thirrëm kur je vetëm
Nashta t'kallxoj ca boj tjetër
S’di nëse vij amo pritëm

2x
Ooh yeah,
S'di a ta kom thon sa i mir je
E majna sekretin mes neve
Give it to me nice daddy ooh yeah

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Pse sa herë, une edhe ti
Duhet mu kon larg prej njoni tjetrit
Ti s'e din se sa dua...

Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua...


Quero

Oh Maria, oh maria
Descarte esses pensamentos que eu tenho
Na minha mente, minha mente
Nah nah o meu eu como eu acredito

Obobo ele é casado
Ele me ama no snapchat me escreve
9 chamadas perdidas no telefone

quero
Coração que você conhece
quero
Você nunca sabe quanto
grelha
Eu posso estar em seus braços

zemer
Vamos ligar quando você está sozinho
Talvez eu te diga outra coisa
Eu não sei se você espera

Ah sim
Eu sei que você sabe o quão bom você é
Nós mantemos o segredo entre nós
Dê-me bom papai, sim, sim

quero
Coração que você conhece
quero
Você nunca sabe quanto
grelha
Eu posso estar em seus braços

Por que você e eu
Eu preciso estar longe um do outro
Eu quero que você saiba o que eu quero

quero
Coração que você conhece
quero
Você nunca sabe quanto
grelha
Eu posso estar em seus braços

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019