A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Rendez-Vous ➡ Te Cunosc

 Shqip ➡  Rumanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Anonim


Rendez-Vous

Shume o nxeht, alamet!
Une me i fol, sdi a t’kan lon ment’
Nin lezet, a pe majm sekret?!
Give me ato qe du

Un e ti kena me
Mujna kohen me ndalu
Un e ti kena me
N’parajs a don me shku?

Rendez-vous, rendez-vous
Aujourd’hui c’est juste nous
Rendez-vous, rendez-vous
Ce soir je te donne un avant-goût
Le ciel est blue, rendez-vous
Je te rends coup pour coup
Rendez-vous, rendez-vous
Ce soir je serai ton bijou

Un jam ajo qe kur du dicka un e marr
S’ki mem lon rehat derisa me ty me dal
Pom pelqen qysh po insiston mos u nal
Ani,honey e vazhdojme edhe pak

Un e ti kena me
Mujna kohen me ndalu
Un e ti kena me
N’parajs a don me shku?

Rendez-Vous,Rendez-Vous
Aujourd'hui c'est juste nous
Rendez Vous,Rendez Vous
Ce soir je te donne un avant-goût
Le ciel est blue Rendez Vous
Je te rends coup pour coup
Rendez Vous,Rendez Vous
Ce soir je serai ton bijou

We gon make love deri n’sabah
Keep it going all night
We gon make love deri n sabah

Rendez Vous Rendez Vous
Aujourd'hui c'est juste nous
Rendez Vous Rendez Vous
Ce soir je te donne un avant-goût
Le ciel est blue Rendez Vous
Je te rends coup pour coup
Rendez Vous Rendez Vous
ce soir je serai ton bijou


Te Cunosc

Foarte cald, alam!
Vorbesc cu ei,
Ni se răcește, pe maimuțe secrete?
Dă-mi ce vrei

Și m-ai prins
Poate ma oprit
Și m-ai prins
Vrei să merg în paradis?

Numiri, întâlniri
Astăzi suntem doar noi
Numiri, întâlniri
În seara asta îți dau un gust
Cerul este albastru, du-te
Te-am lovit de lovitură
Numiri, întâlniri
În seara asta voi fi bijuteria ta

Eu sunt cel care primesc ceva pe care îl aleg
Nu mă simt confortabil până nu plec cu tine
Pom îi place să insiste să fie unghii
Ani, dragă și vom continua un pic

Ref.

Noi facem dragoste pana dimineață
Păstrează-o toată noaptea

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019