Audio

Enca - Kjo Vere  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  40

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/08/2012

2012-08-29T21:32:39Ti e di mire kjo vere eshte per ne
I mbylle syte te dua me the
Rri dhe pak,rri dhe pak,rri dhe pak
Se kjo eshte nata e duhur

Vera sa filloi
Edhe ti me mua je
Cdo dite po ndryshoj
Rrahje zemre qe me jep
S'dihet si do shkoje
Por une te premtoj do jem
E jotja pergjithmone
Se e meriton vertet

Ti e di mire kjo vere eshte per ne
I mbylle syte te dua me the
Rri dhe pak,rri dhe pak,rri dhe pak
Se kjo eshte nata e duhur

Jashte akoma eshte
Temperatura mbi 40
Mendjen ke tek une
dhe te gjithe mendjen tek ne
Sa here me shikon
Duket se me perkedhel
Tani po kuptoj
Se per mua je vertete


Ky tekst u dërgua nga  anniehoxha
Më Shumë Këngë Nga Enca:

Më Shumë...