A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Enca - Golden Eagle


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  56

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2014

2014-12-22T21:43:07

Ti Don shum po don
Un e Them ata qe bon....

Golden Eagle ma i miri
Se me tjera nuk po shkon.
Trupin pesh po ta qon
Kombinoje me pasion
Energji Fantasty Babe

AAAAA merre ti me shpejt
AAAAA trupin eki tnxeht
AAAAA Golden eagle blej
AAAAA AUU Apo don APO DON a ma shpejtt


Ky tekst u dërgua nga Besarta Besa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019