A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Enca - Dreq


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  224

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/04/2016

2016-04-08T16:00:25

Këngë e albumit:

"Self Made (The Singles Collection)"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016
Gotta gotta stop callin'
See me around won't stop ballin'
Bring me a ring with a bling
Bring mea ring with a bling

Sdu mo me ta ni zonin
Fjalt e tua pom lodhin
Ringin' a ringin'a ring
Ringin'a ringin'a ring

Sdi qysh je m'su ti per mu s'o interesant
Me c'ka je msu ti zemer un jam shum ma nalt
Ska as n'ankand se jom ma shum se diamant
You like it baby,you like it babe

Se din as vet ca don
Lyp shum po se meriton
Mhmm djemt si ti mu mdojn pergjithmon

Tkallxoj kush o dreq
Se pa gjum un ty tlej
Tkallxoj kush o dreq
Se nuk t'lo as me flejt
Tkallxoj kush o dreq
Mem pas mo nuk m'len
Tkallxoj kush o dreq
Tkallzoj kush o dreq

Try to get too close
And ill leave before you know

Kur m'sheh nga mrapa
Bubble bass
Kur m'sheh nga para
Angel face
Spot doket normal ah
Pot doket normal ah?

Menien ta kom marr ah
Double D's
Kqyrem n'total jom
Masterpiece
Spot doket normal ah
Pot doket normal ah?

Sdi qysh je m'su ti per mu s'o interesant
Me c'ka je msu ti zemer un jam shum ma nalt
Ska as n'ankand se jom ma shum se diamant
You like it baby,you like it babe

Se din as vet ca don
Lyp shum po se meriton
Mhmm djemt si ti mu mdojn pergjithmon

Tkallxoj kush o dreq
Se pa gjum un ty tlej
Tkallxoj kush o dreq
Se nuk t'lo as me flejt
Tkallxoj kush o dreq
Mem pas mo nuk m'len
Tkallxoj kush o dreq
Tkallzoj kush o dreq

Uuuhh i don't wanna come until you do
We can keep on going till you lose
I don't wanna come until you do
I'll come for you

Try to get too close
And ill leave before you know


Ky tekst u dërgua nga Albesa ZekajKartolina (6)

2019-01-12 18:25:47
T'kallxoj kush o dreq
Se pa gjumë unë ty t'lej
T'kallxoj kush o dreq
Se nuk t'lo as me flejt
2018-07-31 15:22:57
S'du mo me ta ni zonin!
U krijua nga enci 2018-06-23 22:24:00
Se din as vet ca don
Lyp shum po se meriton
Mhmm djemt
si ti mu mdojn
pergjithmon
U krijua nga encavevo 2018-06-16 12:02:53
We can keep on going till you lose
I don't wanna come until you do
I'll come for you
U krijua nga sergiiiofficial 2018-05-25 21:14:07
Gotta gotta stop callin'
See me around won't stop ballin'
Bring me a ring with a bling
Bring mea ring with a bling
U krijua nga sergiiiofficial 2018-05-20 09:21:21
Try to get too close
And ill leave before you know

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019