A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Enca - Love On My Body


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  171

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/01/2017

2017-01-27T06:00:00

Video Produksioni:

Entermedia


Baby boy you got me thinking about you
About you,about you
Got me feeling like I can't be without you
Without You,Without You

You're the reason we don't talk no more
You don't wanna stay don't wanna go
But Im tipsy and emotional
I just wanna call to let you know

I got your love on my body
I got your love on my body
Got your love on my body
I got your love on my body

Got your love on my body
I got your love on my body
Got your love on my body
I got your love on my body

Got your love on my...
Got your love on my...
love on my body
Got your love on my...

Baby no one else can touch me the way you do
I need you,right now
Baby no one else can make me forget you
Forget you, forget you

Im the reason we don't talk no more
I messed up too many times before
But Im tipsy and emotional
I just wanna call to let you know

I got your love on my body
I got your love on my body
Got your love on my body
I got your love on my body

Got your love on my body
I got your love on my body
Got your love on my body
I got your love on my body

Got your love on my
Got your love on my,love on my body
Got your love on my

I miss you so bad
Miss you like I never missed somebody
Just want you to know
Still got your loving on my body

Loving,loving on my body
I got you,I got you,
I got you with me
But you're not with me,
you're not with me
Loving,loving on my body

I got your love on my body
I got your love on my body
Got your love on my body
I got your love on my body

Got your love on my body
I got your love on my body
Got your love on my body
I got your love on my body


Ky tekst u dërgua nga sergi005Kartolina (5)

U krijua nga sergi 2018-06-27 16:49:07
I miss you so bad
Miss you like
I never missed somebody
U krijua nga sergi 2018-06-13 13:27:25
You're the reason
we don't talk no more
U krijua nga enca 2018-05-30 14:12:58
Just want you to know
Still got your loving on my body
U krijua nga sergiiiofficial 2018-05-19 13:45:48
I got your love on my body
I got your love on my body
Got your love on my body
I got your love on my body
U krijua nga sergiofficial 2018-04-01 11:44:05
You're the reason we don't
talk no more
You don't wanna stay
don't wanna go
But Im tipsy and emotional
I just wanna call to let you know

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019