TEKSTESHQIP

Endrit Ademi
M'qani Shoke
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "M'qani Shoke" kënduar nga Endrit Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që projekti muzikor bëhet i disponueshëm para audiencës i punuar në spektrin vizual edhe me klip muzikor, i cili u publikua me datë 13 Nëntor 2021.