Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endrit Duraku - Hajde Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Hajde Sonte
Emocionin ma trazon
edhe trupin pesh ma qon
qdo nat me mundon
syri yt kur me shikon

je e bukur je e nxeht
vjen si vale e leht si flete
me merr her me len
nje nate me ty dua t'jem

Ref:
Hajde sonte pak ma ngat
dua te te kem qdo nat
buzet tua un ti kem
me ty dua te shrihem

II
Pas teje vi qdo hap
afrohem ulem ngat
hajde mos e zgjat
Afrohu.......

je e bukur je e nxeht
vjen si vale e leht si flete
me merr her me len
nje nate me ty dua t'jem

Ref:
Hajde sonte pak ma ngat
dua te te kem qdo nat
buzet tua un ti kem
me ty dua te shrihem


Ky tekst u dërgua nga Erza

Endrit Duraku - Hajde Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Sonte".
3. Video është e këngës "Hajde Sonte", por nuk këndohet nga Endrit Duraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endrit Duraku:


Komente 0