TEKSTESHQIP

Endrita Aliu
Këng Dasmash 2022
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këng Dasmash 2022" kënduar nga Endrita Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.