Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Engjellushe Daja - Me Lart Frymen Revolucionare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Festivali i 8-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1969

1969-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Lart Frymen Revolucionare" kënduar nga Engjellushe Daja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Engjellushe Daja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet