TEKSTESHQIP

EngliVersal
Endless
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Endless" kënduar nga EngliVersal.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Zgjerohet videoteka e muzikës shqiptare, sepse projekti muzikor vjen i finalizuar tek publiku i kompletuar nga ana vizuale me një videoklip, i cili u publikua me datë 31 Korrik 2017.