A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Eni-g - Hajde Ti


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/04/2010

2010-04-18T19:54:38

yeah EnI-g Big Bang Record's mother fucker nmc yeah

REF 4x eni-g:
hajde ti
e luj me kit sen
veq dije njo
se osht seni jem

rep/1/:
hajde ti rri ktu pi
hajde livrit e dikun shti
mos u merzit ti ma per shtetin
se un di qysh mja bo hyzmetin

before Ref:
ti veq pi edhe mos ngre rabi
ti je i pari me trip ka kllabi
un jau kry femnav t'shkurten
mos mu merzitni kur un jau bi shukën
rep/2/:
nisja livrit edhe hin n'funksion
nese nuk je n'trip hin me ni trodon
qe nalet rryma po ti se nal tripin
un e dhezi n'tshtym e fort em hypin

befRef:
ti veq pi edhe mos ngre rabi
ti je i pari me trip ka kllabi
un jau kry femnav t'shkurten
mos mu merzitni kur un jau bi shukën

REF 4x eni-g:
hajde ti
e luj me kit sen
veq dije njo
se osht seni jem

rep/3/:
hajde ti e luj me kit sen
edhe tash e mas fort e man n'men
se un jom ktu e tjer nuk ka
qe don dikush jom i pari per bela

befRef:
ti veq pi edhe mos ngre rabi
ti je i pari me trip ka kllabi
un jau kry femnav t'shkurten
mos mu merzitni kur un jau bi shukën

rep/4/:
fak fak si shpejt t'shkruj n'fletore
e kujton lezetin si shkollen fillore
hajde hin n'trip e kalle tu piskit
luj e livrit ktu ska mu halit

befRef:
ti veq pi edhe mos ngre rabi
ti je i pari me trip ka kllabi
un jau kry femnav t'shkurten
mos mu merzitni kur un jau bi shukën

REF 4x eni-g:
hajde ti
e luj me kit sen
veq dije njo
se osht seni jem

endvoc 2x eni-g :
hajde ti
hajde rri
hajde pi
e hajde whwe

yeah ...


Lyrics submited by NarreKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019