Më mbaj mend (për 1 muaj)


Enigma - Dinak Enigma

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dinak Enigma".
3. Video është e këngës "Dinak Enigma", por nuk këndohet nga Enigma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Enigma - Dinak Enigma  (Feat. Dinak)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dinak

24/02/2009

2009-02-24T15:54:08+00:00BABY DRIDHE, VEQ PER MU LUJE SONTE/
DU MUKAN METY, MUDOK MA I VEQANTE/
DALLOJ PI TJERVE, KUR JOM UN AFER TEJE/
ZEMER SAMIR E DRIDH BELIN, E SILLESH RRETH MEJE/

OH OH UM KALL, THOBEN KUR EQON TEPOSHT TENALT/
OH OH DRIDHET TOKA, KUR E LUN NSHMAJT N DJATHT/
E UN MAS TEJE JOM, NDOR ME HENESI/
KOM ARDH PER ME PI, E PER KERKON ZDU MENI/

KUR KUR, NA HIM NA KSHYRIN/
FEMNAT KONTAKT LYPIN, NUK NA HEKIN SYNIN/
KREJT EDIN, NA KUR VINA BOJNA BOUM/
PUBLIKA NA DON SHUM, NA KREJT I LAJM PAGJUM/

HOW! KREJT KREJT, IKAN KTHY SYT KA NA/
TASH EDIN KUSH JENA NA, TASH EDIN QA BOJNA NA/
WOW! SONTE JON KREJT 100% NDISPONIM/
ME SHISHE VODKA NDOR, SECILLI SOD OKA PIN/

DinaK:

2x

QIK QIKO, EKE TRUPIN SIKUR MISS/
SHUM MIR PO KCEN, YEAH ZEMER I LIKE THIS/
EDI QE TE PELQEN, KUR JE AFER MEJE/
EJA DALIM DIKUN VET, SHOQEN TANE LEJE/


Ky tekst u dërgua nga Bosh
Më Shumë Këngë Nga Enigma:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet