TEKSTESHQIP

Enita Ismaili & Fatmir Daja
Ke Me Vujt
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ke Me Vujt" kënduar nga Enita Ismaili & Fatmir Daja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, krijimi muzikor u prezantua online i punuar nga sfera vizuale me videoklip, i cili u publikua më 26 Maj 2017.