Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enkelejda Alushi - Djali Prej Shijaku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

Kajranfili kuq si gjaku
Mu me te m'ka zan meraku x2

Mu me te me ka zene maraku
Me ate djale prej Shijaku x2

Pa ndegjo moj trendafile
Moj ja ben djalit me hile x2

Eshte i ri e s'duron dot
Mos ja mbush shamine me lot x2

Fjalen une ty ta kam dhane
Edhe une ty ta jap besen x2

Hajde pra te rrime bashke
Sa me shpejte ta bejme fejesen x2

...

Hajde pra te rrime bashke
Sa me shpejte ta bejme fejesen x2

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPublikimi: 30/04/2009


Më Shumë Këngë Nga Enkelejda Arifi:


Komente 0


Enkelejda Alushi - Djali Prej Shijaku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djali Prej Shijaku".
3. Video është e këngës "Djali Prej Shijaku", por nuk këndohet nga Enkelejda Alushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.