Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Enkelejda Alushi - Dhender Behesh Sot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

15/06/2013

2013-06-15T12:51:57+00:00Biri i nenes drit e syrit
Hallall ta kam bere gjirin
Dhenderr ti po behesh sot
Te ma mbushesh shtepin plot x2

Ref...
Hajde dhenderr dil ne valle
Sot nuk ka brenga as halle
Fustanell e xhamadan
Festen e lshuar menjan

Hajde dhenderr dil ne valle
Sot nuk ka brenga as halle
Me fund ngrije ti dolline
Sonte do djegim shamin

O bo bo seç dasem e madhe
Plot me kenge dhe me valle
Nusja si hene ne bri
Me lot qaje djalerin x2

Ref...
Hajde dhenderr dil ne valle
Sot nuk ka brenga as halle
Fustanell e xhamadan
Festen e lshuar menjan

Hajde dhenderr dil ne valle
Sot nuk ka brenga as halle
Me fund ngrije ti dolline
Sonte do djegim shamin

...

Ref...
Hajde dhenderr dil ne valle
Sot nuk ka brenga as halle
Fustanell e xhamadan
Festen e lshuar menjan

Hajde dhenderr dil ne valle
Sot nuk ka brenga as halle
Me fund ngrije ti dolline
Sonte do djegim shamin


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Enkelejda Arifi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet