Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enkelejda Arifi - Bajagi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Zemren ceke ceke
Pa nje fjale pa nje fjale
Doren preke preke
Dal ngadale dal ngadale

Ref...x2
Baja baja bajagi
Me çmende ti
Ba bajagi ba bajagi

Baja baja bajagi
Zjarr me ve ti
Ba bajagi ba bajagi

Zemra tak e tak
Sa u pane sa u pane
U bene pak e pake
Me s'u ndane me s'u ndane

Ref...x2
Baja baja bajagi
Me çmende ti
Ba bajagi ba bajagi

Baja baja bajagi
Zjarr me ve ti
Ba bajagi ba bajagi

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiEnkelejda Arifi
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/07/2013


Enkelejda Arifi - Bajagi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bajagi".
3. Video është e këngës "Bajagi", por nuk këndohet nga Enkelejda Arifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enkelejda Arifi:


Komente 0