Më mbaj mend (për 1 muaj)

Entela Zhula & Niku Zhula - Muza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Dua të shkruaj,
Një këngë për çdo ndjenjë,
Çdo rrahje zemre, çdo lot që rrjedh
Dua ta shpreh..

Dua të shkruaj,
Gëzimin që sjell,
Dhe sa kohë do jemi bashkë
Veç music do ketë

Tingujt do ti gjej
une dhe nëpër shi,
Dhe kur dielli prap të dal refreni im.

Kudo që të jesh ti
Do jem edhe une
Në nota në tinguj
Zemra veten gjen..
Kudo që të jem une
Ti je frymëzim
Gjithë bota ta dëgjoj
Se ti je refren..i shpirtit tim.

Hey e kujtoj dhe qesh
Kur ishim fëmij
Koncert bënim në
Rritmin e gjenim ne dy shkopinj
Këndonim në blueees
Volum maksimum
Gjithë lagja çohej n’këmbë
Në derë kush troket..
Tingujt do ti gjej unë dhe nëpër shi,
Dhe kur dielli prap të dal refreni im

Kudo që të jesh ti
Do jem edhe unë
Në nota në tinguj
Zemra veten gjen..

Kudo që të jem unë
Ti je frymëzim
Gjithë bota ta dëgjoj
Se ti je refren..i shpirtit tim.

Kudo që të jesh ti
Do jem edhe unë..
Në nota në tinguj
Zemra veten gjen..

Kudo që të jem unë
Ti je frymëzim
Gjithë bota ta dëgjoj
Se ti je refren..i shpirtit tim.


Entela Zhula & Niku Zhula - Muza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muza".
3. Video është e këngës "Muza", por nuk këndohet nga Entela Zhula & Niku Zhula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Entela Zhula:


Komente 0