TEKSTESHQIP

Enxhi Vlashi
Dashuri Vere
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuri Vere" kënduar nga Enxhi Vlashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt është përcjellë online i realizuar këndshëm me një videoklip, i cili u publikua me datë 8 Gusht 2014.