TEKSTESHQIP

Enxhi Vlashi
Xhan Xhan
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhan Xhan" kënduar nga Enxhi Vlashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë traditë në showbizin shqiptar, projekti është bërë i disponueshëm tek shikuesit i kompletuar në spektrin vizual me videoklip, i cili u publikua me datë 4 Tetor 2013.