Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Dhe Elvira
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Era Dhe Elvira është duo artistësh. Në Maj 2008, Era & Elvira marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Coko Sexy".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist