Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Era Rusi - Prej Meje  (Feat. Hit-Man And Rolla)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/06/2017

2017-06-29T17:00:01

Featuring

Hit-Man And RollaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Meje" kënduar nga Era Rusi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Era Rusi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Era Rusi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet