Më mbaj mend (për 1 muaj)


Era - Eshte Per Mua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eshte Per Mua".
3. Video është e këngës "Eshte Per Mua", por nuk këndohet nga Era.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Era - Eshte Per Mua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Best Hits On Super Sonic"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

24/04/2009

2009-04-24T14:44:00+00:00pyea veten une gjithmon cka ky djale qe me ngacmon..ma ben me dor ma ben me sy dicka po ndodh me ne te dy..ti ndoshta do tme kesh prane e veshti e veshtir jam po ty kjo gje nuk te ndalon vjen afrohesh prap dhe me ngacmon..nuk di te dal nuk te njoh ty mes shoqesh flas kur tema je ti dicka mtundon dicka me ngacmon mes meje dhe vetes ti po ekziston..djali eshte per mu sow sweet.. ndryshimet jo spo i kuptoj jo ska me koh as te mendoj me shoqet jo me sbisedoj se djali im zemren ma fitoi tani po shume qart e di une paskam ren ne dashuri me ty e qeshur sot jetoj cdo dite se djali im eshte vertet sow sweet.nuk di te dal nuk te njoh ty mes shoqesh flas kur tema je ti dicka me tundon dicka me ngacmon mes meje dhe vetes ti po eksizton..djali eshte per mu sow sweet djali eshte per mu sow sweet........


Më Shumë Këngë Nga Era Caushllari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet