Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Caushllari - E Doja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Dikur mu betua se me donte mua
me mua flinte dashuria
por sa shpejt qe u zgjua dhe me harroi mua
ende une ate ta njihja
zemren bosh e kam, pa ate e humbur jam.

Une nuk e dija dija
me enderra flija flija
se shume e doja
por gaboja se e doja.. (x2)

Ne gjunjet mbeshteta une koken tek ty
kisha gjetur une boten
ne krahet e tua gjithmone fluturoja
i pari qe une e doja
zemren bosh e kam
pa ate e humbur jam.

Une nuk e dija dija
me enderra flija flija
se shume e doja


Ky tekst u dërgua nga sara_17Era Caushllari
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/10/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012


Era Caushllari - E Doja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Doja".
3. Video është e këngës "E Doja", por nuk këndohet nga Era Caushllari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Caushllari:


Komente 0