Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Artizane E Lumës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Artizane e Lumës je
Shoqen tande nuk e gjen x2

Ref...x2
Cucë lumjane
T’lumshin durët e
Artizane
End qylymat e

Natë e ditë në vegj punon
Qylyma t’bukur prodhon x2

Ref...x2
Cucë lumjane
T’lumshin durët e
Artizane
End qylymat e

Ti punon pa u lodhun e
Me gëzim në vegjët e x2

Ref...x2
Cucë lumjane
T’lumshin durët e
Artizane
End qylymat e

Lule t’bukra ti qëndis
Mori lulja e Malësis x2

Ref...x2
Cucë lumjane
T’lumshin durët e
Artizane
End qylymat e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Eranda Libohova - Artizane E Lumës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Artizane E Lumës".
3. Video është e këngës "Artizane E Lumës", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0