TEKSTESHQIP

Erblini
Mos Mendo
Lyrics
(Feat. Ximi)

Ximii..
erblin..
dona ti e din qe pak osht me te thon te duu..

ref:
Mos mendo se te kam harruar qdo nat jom duket te ondrruar mos ik andej jo jo mos ika andej dashurin pa ty sdua ta ndjej.

Qdo moment qdo sekond per ty po mendoj
i vetmuar ne mesnat 1 pergjigje e
kujtoj fjalet e tu qe ke lindur per mua kujt buzqeshjen tane dhe fjalen te dua
e Kujtoj prekjen e par puthjen e par
1 shikin e 1 buzqeshe zemren ma pater marr
zemer tapata fal me dy durt ta kom dhur ti ishe gjithqka per mu ishe ajo qe une e du.

ref:
Mos mendo se te kam harruar qdo nat jom duket te ondrruar mos ik andej jo jo mos ika andej dashurin pa ty sdua ta ndjej.

dashurai osht e humbur se pa ty smuj me ndej kur qdo nat e kujtoj po ondrrat nuk muj mi shpreh ondrrat i shti ner dhe e funeralin e maj ne men ishe pjes e jetes tem ishe ishe gjithqka qe me dhem
ishe ajo qe e duu ishe ajo du me pa ti je frymarrja jem qe nuk munda pa to nuk dojsha mu nda po tjert me dhan shkas se nuk po du ma shum veq me kthy kohen permas

ref:x2
Mos mendo se te kam harruar qdo nat jom duket te ondrruar mos ik andej jo jo mos ika andej dashurin pa ty sdua ta ndjej.

DËRGOI: