TEKSTESHQIP

Ergest Lapi
Dasëm Vënçe
Lyrics
(Feat. Orjent Memo)

Do ta nis une Dajoon
Bashke me Xhaxhanee
Te vijne tek shpia Jote
Te takojne Babane
X 2

Ref
Sa shume fjale zemree
Dua te te theem
Nuk dua gje tjeter
Vec me ty te jem

X2

Te flasin si burrat
Serioze kjo pune
Kur te japin fjalen moj
Do te vij dhe une

X2

Ref
Sa shume fjale zemre
Dua te te theem
Nuk dua gje tjeter
Vec me ty te jeem

DËRGOI:
INFO
Melodia dhe teksti u përgatit nga vetë artisti, teksa audio u prodhua në studio nga Ked Beats.