TEKSTESHQIP

Ergita Bahja
Më Duaj
Lyrics

A din tme duash sado pak
Te ndjej qe te kam un ty (dhe)
Afer edhe larg

A din tme falesh dashuri
Te jemi un dhe ti
O zemer te jemi dy nje nji

REFREN -
Toda la noce moito
Moito dhe ty mi amor
Nuk dua te ndaloj
Jo sdua te ndaloj
Ei
Toda la noce moito
Moito dhe ty mi amor
Lule ti dhe
Lulen tende mke

Strofa 2
Ku ishe ti deri sot
Me le ne te ftohte o zemer
Me le ne te ftohte
Ku ishe ti deri dje
Sa te kam kerkuar ty
Tani ja ku je