Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri - Faith Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Faith" kënduar nga Eri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Celine Dion. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Don't be afraid to feel this way
Gonna make you understand
It's not about you, cause I am the fool
Building castles in the sand

If I am crazy, just don't care
It doesn't mean I don't want you near,
This is the story about me and you
And it's called...

Faith!
Right beside you is where I'll stay
Oh Faith !
Just take me as I am... so please... have faith!

So many times and so many ways
I didn't know just where to go,
You gave me a sign and opened my eyes
That's the reason why I know

That you are different, you're still here
I guess you figured me out right then
Now I believe that we can make it through
And that's called...

Faith!
Right beside you is where I'll stay
Oh Faith!
Just take me as I am... so please... have faith ! have faith !

So don't be afraid... to feel this way...
Just hear me out!
Stay...

...and that's called...

Faith!
Right beside you is where I'll stay
It's not too late
Just take me as I am... so please... have faith... In me!

Oh yeah!
Just take me as I am... so please... have faith!
Publikimi: 11/03/2007Më Shumë Këngë Nga Eri:


Komente mbi këtë këngëEri - Faith
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faith".
3. Video është e këngës "Faith", por nuk këndohet nga Eri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.