Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erion Sheri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Erion Sheri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 12 Nëntor 2010, Erion Sheri publikon videoklipin "Sonte Vajze Neser Nuse". Më datë 6 Dhjetor 2010, Erion Sheri publikon videoklipin "Diten Qe U Bere Nuse". Më datë 11 Gusht 2011, Erion Sheri publikon videoklipin "Elbasan Maraku Im". Në Maj 2012, Erion Sheri merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Vec Ty". Më datë 6 Gusht 2012, Erion Sheri publikon videoklipin "Shqiperi Nje Shekull Mbushe". Në Dhjetor 2012, Erion Sheri merr pjes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vasillaq Gremi

Spiro Roko

Alket Zaimi

Edmond Muho

Altin Sulku

Alfred Meço

Hysni Alushi

Lintor Osmenaj

Gezim Kaso

Vladimir Seferi

Tags: Erion Sheri, Erjon Sheri, Erion Sherri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet