Eris Binaku
Eris Binaku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Prishtinë Kosovë
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 22 Shkurt 2009
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit

Biografia

BIOGRAFIA: Eris Binaku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 15 Shtator 2018, Eris Binaku publikon videoklipin "Pushimet". Më datë 22 Nëntor 2018, Eris Binaku publikon videoklipin "Urime Baca Adem". Më datë 9 Maj 2021, Eris Binaku publikon videoklipin "Plaka E Shkretetires". Më datë 30 Korrik 2022, Eris Binaku publikon videoklipin "Jeta Lamsh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 7