Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eriselda Aliaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
BIOGRAFIA: Eriselda Aliaj është një këngëtare e njohur. Eriselda është jeton në Tiranë dhe që pasion e ka muzikën. Pas suksesit të këngës “Aristokraci”, këngëtarja e re nga Shqipëria, Eriselda Aliaj, publikon këngën e saj të re të titulluar “Ikja Jote”. Eriselda është këngëtarja e re, që shfaqet sentimentale në projektin e ri në tentim për t’u futur në tregn shqiptar të muzikës. Këngën e ka punuar Slick Studio, ndërsa videoklipin e parë Eriselda do ta publikojë në Janar 2014....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Florida Meshi

Milex

Kaltrina Molliqaj

Sadbere Mehmeti

Zana Ahmetgjekaj

Vjollca Robelli

Morena Dyli

Matilda Shushari

Kristina Vreshti

Viona Shabani

Tags: Eriselda Aliaj


Komente mbi këtë artist