Erixhen
Erixhen
Erixhen
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Erixhen është këngëtar. Erixhen reper italo-shqiptar qe kendon ne dy gjuhe: shqip dhe italisht.

Më datë 19 Shtator 2019, Erixhen & Oscar Eazy publikojnë videoklipin "Ti Nuk Je Gang".

Më datë 20 Mars 2020, Erixhen publikon videoklipin "Whiskey Cola", në bashkëpunim me Odeën.

Më datë 8 Qershor 2020, Erixhen publikon videoklipin "Benzo".

Më datë 13 Tetor 2020, Erixhen publikon videoklipin "Huligan", në bashkëpunim me Vandal Barrierën.

Më datë 1 Dhjetor 2020, Erixhen publikon videoklipin "Probleme". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Erixhen & Erixhen.

Më datë 13 Qershor 2021, Erixhen publikon videoklipin "Freestyle 2021". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Erixhen.

Më datë 15 Mars 2022, Odea publikon videoklipin "F.D.P", në bashkëpunim me Erixhen.

Më datë 20 Dhjetor 2022, Erixhen publikon videoklipin "Shqipet". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Erixhen.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 11