Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Mësuesit

Mesuesja

Mesuesja ime e dashur
sa shum na mesove
shkronjat e para
nga ti i mesova

me mesove te shkruaj
me mesove te lexoi
mesuesia ime e dashur
kurr s do te harroi

na mesove shum gjera q
s mund ti numroi mesuesja
ime e dashur deri te vdes
kurr s do te harroi

u mesova shum me ty
sa qe ndonje her habitem
dhe nen te quaj por
ti per mua je si nena e dyt

- poezi nga Ermal Nimani


- Poezia u dërgua nga Ermal -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  100


Më shumë nga Ermal Nimani


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet