Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermelinda Bixhaku - Shelege Bejka Mono Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Filxhani vija jeshile ku shkoje te porta time2× o ku shkoje te porta time vathet e tua zymbyle2× o vathet e tua zymbyle mi jep mua moj badille2× o mi jep mua moj badille une ti jap po ti si do2× o une ti jap po ti si do shelege bejka mono 2× o shelege bejka mono dil ne port te te shoh 2×


Ermelinda Bixhaku - Shelege Bejka Mono
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shelege Bejka Mono".
3. Video është e këngës "Shelege Bejka Mono", por nuk këndohet nga Ermelinda Bixhaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermelinda Bixhaku:


Komente 0