Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermelinda Bixhaku - Çajup O Vendi I Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

O cajup o vend i bukur
O bace e luleve(2 here)

Fushat rrethuar me male
Te bukur klime qe ke(2 here)

Ujet e ftohte te flladit
Ilaci senundjeve(2 here)

Piva qumesht dhe ke pire
Ere e trendelinave(2 here)

Ta ka enda qe te rrish
Mu ne mes te luleve(2 here)

O cajup o vend i bukur
O baçe e luleve(2 here)


Ky tekst u dërgua nga Fatos LamajErmelinda Bixhaku
Publikimi: 18/02/2021
Orkestrimi: Genci Malaj
Video Produksioni: Angjel Pro
Teksti: Populli
Klarinet: Renato Lici
Violin: Luan Huse
Zerat Shoqerues: Rei Likaj, Haxhi Arapi & Remo TorraErmelinda Bixhaku - Çajup O Vendi I Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çajup O Vendi I Bukur".
3. Video është e këngës "Çajup O Vendi I Bukur", por nuk këndohet nga Ermelinda Bixhaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermelinda Bixhaku:


Komente 0