Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermelinda Bixhaku - Te Keqen Moj Vitë (Kolazh) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

"Te Keqen Moj Vitë (Kolazh)" është një këngë e re nga Ermelinda Bixhaku.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN
Ermelinda Bixhaku
Publikimi: 11/05/2022
Klarinete: Lorenc Cunaj
Llahute: Adi Celmeta
Violin: Adi Malaj
Zerat Shoqerues: Haxhi Arapi, Rei Likaj, Ervis Shehaj & Remo Torra
Teksti: Populli (Atje Poshte Ne Shenkolle)
Teksti: Elmira Tafa (Te Keqen Moj Vite)Ermelinda Bixhaku - Te Keqen Moj Vitë (Kolazh)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Keqen Moj Vitë (Kolazh)".
3. Video është e këngës "Te Keqen Moj Vitë (Kolazh)", por nuk këndohet nga Ermelinda Bixhaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Ermelinda Bixhaku:


Komente 0