TEKSTESHQIP

Ermelinda Bixhaku & Artan Bixhaku
Martohet Gjirokastrite
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Martohet Gjirokastrite" kënduar nga Ermelinda Bixhaku & Artan Bixhaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse projekti finalizohet tek audienca i realizuar mjaft këndshëm edhe me një videoklip, të cilin e përgatiti Product Rec Star, teksa regjisori i videos është Stavri Lula. Videoklipi u publikua më 1 Maj 2020. Për komponimin dhe për orkestrimin u kujdes Genci Malaj, teksa kënga mbart vargjet e shkruara nga Artan Bixhaku.