TEKSTESHQIP

Ermelinda Bixhaku & Haxhi Arapi
Dedikim Për Tetem Shehaj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dedikim Për Tetem Shehaj" kënduar nga Ermelinda Bixhaku & Haxhi Arapi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.