TEKSTESHQIP

Ermelinda Bixhaku
Te Keqen Moj Vitë (Kolazh)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Keqen Moj Vitë (Kolazh)" kënduar nga Ermelinda Bixhaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Publiku shqiptar çmon shumë edhe aspektin viziv, ndaj projekti erdhi tek audienca e gjerë i plotësuar me mjaft shije edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 11 Maj 2022. Kënga vjen me tekst nga Elmira Tafa (Te Keqen Moj Vite) & Populli (Atje Poshte Ne Shenkolle).