Ermenita Hoxha
Ermenita Hoxha
Ermenita Hoxha
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Ermenita Hoxha është këngëtare. Më datë 10 Dhjetor 2022, Ermenita Hoxha publikon videoklipin "Malli". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Princ1. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

Më datë 17 Mars 2023, Ermenita Hoxha publikon videoklipin "Faj". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Princ1, ndërsa orkestrimi u realizua nga Arlenn. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 21 Korrik 2023, Ermenita Hoxha publikon videoklipin "Plas". Për muzikën e këngës kanë punuar bashkarisht Big Deal Records & Lum Dakaj, ndërsa tekstin e shkroi Lum Dakaj. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.

Më datë 11 Shkurt 2024, Ermenita Hoxha publikon videoklipin "A M'beson". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Princ1, ndërsa orkestrimi u realizua nga Apollo. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 3