TEKSTESHQIP

Ermira Ponari
Dashuria-Xhelozia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuria-Xhelozia" kënduar nga Ermira Ponari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.